Terminarz 2020/2021

SPS Konspol Słupca
3
overtimewin
2
overtimeloss
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
9 stycznia 2020
Słupca
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
31 stycznia 2020
Czarnków
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
Enea Energetyk Poznań
26 września 2020
Wilczyn
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
1
loss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
26 września 2020
Międzyrzecz
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
win
0
loss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
26 września 2020
Gdańsk
TREFL Lębork
3
win
0
loss
SMS POLICE
26 września 2020
Lębork
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
26 września 2020
Słupca
Enea Energetyk Poznań
3
overtimewin
2
overtimeloss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
3 października 2020
Poznań
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
2
overtimeloss
3
overtimewin
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3 października 2020
Wilczyn
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
SPS Konspol Słupca
3 października 2020
Gorzów Wielkopolski
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
3
overtimewin
2
overtimeloss
TREFL Lębork
3 października 2020
Szczecin
SMS POLICE
0
loss
3
win
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3 października 2020
Police
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
win
0
loss
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
10 października 2020
Gdańsk
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
3
win
0
loss
SMS POLICE
10 października 2020
Czarnków
TREFL Lębork
3
win
1
loss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
10 października 2020
Lębork
SPS Konspol Słupca
0
loss
3
win
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
10 października 2020
Słupca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
0
loss
SPS Konspol Słupca
17 października 2020
Międzyrzecz
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
17 października 2020
Gorzów Wielkopolski
Enea Energetyk Poznań
3
win
0
loss
SMS POLICE
17 października 2020
Poznań
TREFL Lębork
1
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
24 października 2020
Lębork
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
2
overtimeloss
3
overtimewin
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
24 października 2020
Gdańsk
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
3
win
1
loss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
24 października 2020
Czarnków
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
TREFL Lębork
30 października 2020
Wilczyn
SMS POLICE
0
loss
3
win
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
7 listopada 2020
Police
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
2
overtimeloss
3
overtimewin
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
7 listopada 2020
Międzyrzecz
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
7 listopada 2020
Wilczyn
SPS Konspol Słupca
1
loss
3
win
TREFL Lębork
7 listopada 2020
Słupca
Enea Energetyk Poznań
3
win
1
loss
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
7 listopada 2020
Poznań
SMS POLICE
1
loss
3
win
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
11 listopada 2020
Police
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
14 listopada 2020
Czarnków
SMS POLICE
0
loss
3
win
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
14 listopada 2020
Police
TREFL Lębork
3
overtimewin
2
overtimeloss
Enea Energetyk Poznań
14 listopada 2020
Lębork
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
win
1
loss
SPS Konspol Słupca
14 listopada 2020
Gdańsk
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
3
win
1
loss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
14 listopada 2020
Szczecin
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
Enea Energetyk Poznań
18 listopada 2020
Słupca
Enea Energetyk Poznań
0
loss
3
win
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
21 listopada 2020
Poznań
SPS Konspol Słupca
3
win
1
loss
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
21 listopada 2020
Słupca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
0
loss
SMS POLICE
21 listopada 2020
Międzyrzecz
TREFL Lębork
0
loss
3
win
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
21 listopada 2020
Lębork
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
1
loss
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
21 listopada 2020
Wilczyn
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
1
loss
Enea Energetyk Poznań
25 listopada 2020
Międzyrzecz
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
0
loss
3
win
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
28 listopada 2020
Gorzów Wielkopolski
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
1
loss
3
win
TREFL Lębork
28 listopada 2020
Czarnków
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
28 listopada 2020
Szczecin
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
win
0
loss
Enea Energetyk Poznań
28 listopada 2020
Gdańsk
SMS POLICE
0
loss
3
win
SPS Konspol Słupca
28 listopada 2020
Police
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
0
loss
3
win
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
29 listopada 2020
Szczecin
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
5 grudnia 2020
Gorzów Wielkopolski
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
5 grudnia 2020
Czarnków
Enea Energetyk Poznań
3
win
0
loss
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
5 grudnia 2020
Poznań
SMS POLICE
0
loss
3
win
TREFL Lębork
5 grudnia 2020
Police
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
2
overtimeloss
3
overtimewin
SPS Konspol Słupca
5 grudnia 2020
Szczecin
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
Enea Energetyk Poznań
12 grudnia 2020
Czarnków
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
win
0
loss
SMS POLICE
12 grudnia 2020
Gdańsk
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
12 grudnia 2020
Słupca
TREFL Lębork
3
win
1
loss
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
12 grudnia 2020
Lębork
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
win
0
loss
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
12 grudnia 2020
Międzyrzecz
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
0
loss
3
win
TREFL Lębork
19 grudnia 2020
Gorzów Wielkopolski
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
SPS Konspol Słupca
19 grudnia 2020
Wilczyn
SMS POLICE
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
19 grudnia 2020
Police
Enea Energetyk Poznań
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
19 grudnia 2020
Poznań
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
2
overtimeloss
3
overtimewin
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
6 stycznia 2021
Szczecin
TREFL Lębork
2
overtimeloss
3
overtimewin
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
9 stycznia 2021
Lębork
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
overtimewin
2
overtimeloss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
9 stycznia 2021
Gdańsk
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
overtimewin
2
overtimeloss
TREFL Lębork
16 stycznia 2021
Międzyrzecz
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
16 stycznia 2021
Gorzów Wielkopolski
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
3
win
0
loss
SMS POLICE
16 stycznia 2021
Gorzów Wielkopolski
Enea Energetyk Poznań
0
loss
3
win
SPS Konspol Słupca
16 stycznia 2021
Poznań
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
3
win
0
loss
SMS POLICE
16 stycznia 2021
Szczecin
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
16 stycznia 2021
Wilczyn
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
23 stycznia 2021
Czarnków
TREFL Lębork
3
overtimewin
2
overtimeloss
SPS Konspol Słupca
23 stycznia 2021
Lębork
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
3
win
1
loss
Enea Energetyk Poznań
23 stycznia 2021
Szczecin
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
1
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
23 stycznia 2021
Gdańsk
Enea Energetyk Poznań
3
win
1
loss
TREFL Lębork
30 stycznia 2021
Poznań
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
30 stycznia 2021
Gorzów Wielkopolski
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
30 stycznia 2021
Międzyrzecz
SPS Konspol Słupca
3
win
1
loss
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
30 stycznia 2021
Słupca
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
SMS POLICE
30 stycznia 2021
Wilczyn
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
3
win
1
loss
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
13 lutego 2021
Szczecin
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
3
win
1
loss
TREFL Lębork
13 lutego 2021
Gdańsk
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
1
loss
3
win
Enea Energetyk Poznań
13 lutego 2021
Gorzów Wielkopolski
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
VS
SPS Konspol Słupca
13 lutego 2021
Czarnków
SMS POLICE
0
loss
3
win
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
13 lutego 2021
Police
SMS POLICE
0
loss
3
win
Enea Energetyk Poznań
14 lutego 2021
Police
Wilczyn LUKS Wilki Wilczyn
3
win
0
loss
SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski
27 lutego 2021
Wilczyn
SPS Konspol Słupca
3
win
0
loss
SMS POLICE
27 lutego 2021
Słupca
LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz
3
overtimewin
2
overtimeloss
KPS STALPRO Joker Powiat Pilski
27 lutego 2021
Międzyrzecz
TREFL Lębork
VS
MKS STEICO NOTEĆ CZARNKÓW
27 lutego 2021
Lębork
Enea Energetyk Poznań
3
win
0
loss
Stoczniowiec Politechnika Gdańska
27 lutego 2021
Poznań