Przed naszym zespołem kolejne starcie w ramach rozgrywek II Ligi. Tym razem przeciwnikiem będzie znajdujący się na 9. miejscu w ligowej tabeli AZS UMK Toruń.

Po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Enea Energetyk Poznań rozpędzeni siatkarze KPS Staplro Joker Powiat Pilski udadzą się w kolejną podróż, by ponownie walczyć o 3 punkty do ligowej tabeli. Sobotnim przeciwnikiem pilskich siatkarzy będzie toruński AZS UMK. Akademicy w ostatnim ligowym starciu nie potrafili znaleźć recepty na zespół Stoczniowca Politechniki Gdańskiej ulegając siatkarzom z województwa pomorskiego 3:0.

Po 5. kolejkach siatkarze Stalpro Jokera z 4 zwycięstwami i 13 punktami zajmują 3 miejsce w tabeli, tracąc zaledwie jeden punkt do lidera rozgrywek. AZS UMK Toruń mając jedno zwycięstwo na koncie i 4 zdobyte punkty zajmuje 9 miejsce z zaledwie 1 punktem nad strefą spadkową. Dla siatkarzy z Powiatu Pilskiego zdobycie 3 punktów będzie niezwykle istotne w kontekście utrzymania kontaktu z czołówką tabeli. Z kolei torunianom będzie zależeć na budowaniu bezpiecznej przewagi nad strefą spadkową, do której należą 2 ostatnie zespoły.


6. kolejka II Ligi grupy 1. 

Data: 06.11.2021

Godzina: 16:00

Miejsce: Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK w Toruniu

Mecz: AZS UMK Toruń – KPS STALPRO Joker Powiat Pilski