Edward Wojnecki

„Siatkówka to nie jest moja pasja, w zasadzie to nie jest nawet moje hobby. To styl mojego życia, mojego istnienia. Siatkówka być może beze mnie by sobie dała radę, ale ja bez siatkówki nie.”

Prezes i trener klubu UKS Błyskawica Szczecin. Rozpoczynał swoją karierę trenerską w 1974 roku. Od początku swojej działalności wychował wielu zawodników, którzy startowali w ligowych rozgrywkach na najwyższym poziomie i reprezentowali Polskę w rozgrywkach międzynarodowych. Do największych sukcesów należy zdobycie Mistrzostwa Europy w Turynie w 1998 roku wraz ze stowarzyszeniem SALOS oraz Mistrzostwo Polski w Piłce Siatkowej Plażowej w 2014 roku.

Kacper Cieśluk

Wychowanek UKS Błyskawica Szczecin, obecny trener grup młodzieżowych i aktywny zawodnik reprezentujący klub KS Stalpro Błyskawica Szczecin. Największe sukcesy w roli zawodnika to brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w 2017 roku oraz 4 miejsce w Mistrzostwach Polski u23 w 2016 roku. Jako trener zdobył 2 miejsce w Finałach Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Młodzików w 2019 roku.

Krystian Herrmann

Wychowanek klubu UKS w Jastarni, obecny trener grup młodzieżowych i aktywny zawodnik zespołu KS Stalpro Błyskawica Szczecin. Mistrz Polski Kadetów w Piłce Siatkowej w 2014 roku i brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Polski w 2017 roku. Jako trener grupy mini siatkówki chłopców zdobył 7 miejsce w kategorii „trójek” i 6 miejsce w kategorii „czwórek” w Finałach Mistrzostw Województwa Kinder+Sport 2019.

Jan Biernacki

Wychowanek UKS OPP Powiat Kołobrzeski, obecny trener grup młodzieżowych w UKS Błyskawica Szczecin. Brązowy medalista Mistrzostw Województwa juniorów w Piłce Siatkowej w 2015 roku oraz były zawodnik zespołów startujących w III Lidze. Jako trener startuje w turniejach mini siatkówki dziewcząt i chłopców.

Radosław Cieśluk

„Zmiana jest nieunikniona – otwórz się na nią.”

Psycholog pracujący w obszarze sportu, ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie w Poznaniu, Studia Podyplomowe z zakresu Psychologii Sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje z grupami oraz indywidualnymi zawodnikami. Skupia się na ich rozwoju, satysfakcji oraz skutecznej zmianie.